Автомобильный клуб "Антика" г.Севастополь

Официальные результаты чемпионата Украины по ралли 2009

АВТОМОБІЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ Затверджено Комісією
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ автомобільного спорту,
З РАЛІ засідання від 24.10.2009
2009 року

1…3.05 Ралі „Акерман” Білгород-Дністровський СТК «Віраж»
6…7.06 Ралі ”Чумацький шлях” Херсон АК «Херсон»
3…5.07 Ралі ”Маріуполь” Маріуполь ГО «АвтоСпортМариуполь»
1…2.08 Ралі ”Буковина” Чернівці ЧОАК «Буковина»
12…14.09 Ралі ”Prime Ялта ралі” Ялта Червоненко рейсинг

ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК

АБСОЛЮТНИЙ ЗАЛІК
ПЕРШІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Салюк Олександр Київ 100 100 100 100 100 500
2 Яновський Олексій Одеса 92 85 75 80 сх 332
3 Соболєв Микола Дружківка 67 45 60 60 67 299
4 Шаповалов Юрій Кременчук — — 92 92 92 276
5 Фельдман Олександр Дніпропетровськ сх 92 85 63 сх 240
6 Мазур Степан Івано-Франківськ 85 сх 80 сх 71 236
7 Горбань Валерій Київ сх 71 сх 85 75 231
8 Решетілов Олександр Дніпропетровськ 75 сх сх 75 63 213
9 Фаюк Сергій Одеса 63 67 53 30 сх 213
10 Кочмар Юрій Одеса 60 53 45 сх 50 208
11 Пушкар Віталій Одеса 42 50 56 сх 56 204
12 Чаповський Ігор Одеса 45 сх 71 71 сх 187
13 Кузьменко Антон Харків 26 сх сх 67 85 178
14 Роткевич Дмитро Одеса 56 60 сх 45 сх 161
15 Бойченко Іван Одеса 80 80 сх сх — 160
16 Тодос’єв Сергій Одеса — 37 48 56 сх 141
17 Лукомський Сергій Одеса сх 48 42 50 сх 140
18 Гонтовой Павло Київ сх 35 сх 53 45 133
19 Шабунін Ігор Одеса 14 40 37 42 сх 133
20 Романов Володимир Одеса сх 19 30 37 40 126
21 Кікірешко Олексій Київ — 56 67 — — 123
22 Волошин Володимир Одеса 30 15 24 28 24 121
23 Черкасов Олег Ялта 32 сх 40 — 48 120
24 Яцюк Олексій Харків 71 сх — 48 сх 119
25 Яковенко Юрій Київ сх 63 35 сх сх 98
26 Скок Сергій Київ 50 32 — — — 82
27 Петренко Володимир Київ — — — — 80 80
28 Трутнев Вадим Ужгород — 75 — сх — 75
29 Печеник Володимир Київ сх сх 32 40 сх 72
30 Креденцер Андрій Київ 10 28 сх 32 сх 70
31 Тананевич Дмитро Одеса сх сх сх 35 32 67
32 Чекан Сергій Київ 37 30 — сх сх 67
33 Бен’ямінов Дмитро Таганрог — сх 63 — сх 63
34 Чмих Микола Харків — — — — 60 60
35 Соустова Лада Алупка 15 17 зн — 28 60
36 Тарасенко Роман Одеса 12 42 — — сх 54
37 Панов Олексій Алупка — — — — 53 53
38 Никитюк Микола Одеса 53 — — — — 53
39 Коробєйніков Сергій Одеса — — 50 — сх 50
40 Остапченко Іван Київ 24 сх 26 сх сх 50
41 Ніколаєнко Дмитро Харків 48 сх — — сх 48
42 Бєльський Костянтин Одеса — 12 21 — 14 47
43 Чорней Михайло Вижниця — — — сх 42 42
44 Кадученко Ярослав Київ сх 21 — сх 19 40
45 Шведченко Дмитро Одеса 40 сх — — — 40
46 Пуріс Михайло Одеса сх 24 — сх 15 39
47 Кравченко Тарас Харків сх сх сх — 37 37
48 Форощук Андрій Сімферополь — — — — 35 35
49 Анісімов Михайло Донецьк 35 сх сх — — 35
50 Салюк Максим Київ 21 10 сх сх — 31
51 Тушканова Інеса Київ — — — — 30 30
52 Шаповал Олег Дніпродзержинськ — — 28 — — 28
53 Гав’юк Василь Вижниця 28 — — — — 28
54 Тімохін Євген Запоріжжя — — — — 26 26
55 Штанько Олексій Київ сх 26 — сх — 26
56 Малов Павло Черкаси — — — — 21 21
57 Цисар Ігор Одеса 19 сх — сх — 19
58 Овчінніков Дмитро Харків — — — — 17 17
59 Пінчук В’ячеслав Одеса 17 — — — — 17
60 Іванов Георгій Київ — 14 — — — 14
61 Кравчук Григорій Одеса 8 — — — — 8
— Бєльський Олег Одеса сх — — — — 0
— Вартанян Валерий Дніпропетровськ — — — — сх 0
— Василенко Мирослав Ужгород — — — сх — 0
— Горецький Василь Чернівці — — — сх — 0
— Єрохін Вадим Київ — — — — сх 0
— Жидко Олександр Ялта — — — — сх 0
— Лепьохін Юрій Івано-Франківськ — — — сх — 0
— Лісовенко Генадій Севастополь — — — — сх 0
— Маньківський Олександр Київ сх сх — — — 0
— Мельник Андрій Київ сх сх — — — 0
— Протасов Юрій Київ — — — — сх 0
— Стрельніков Володимир Вижниця — сх — — — 0
— Уколов Олександр Маріуполь сх — сх — — 0
— Вачунас Арунас Латвія — — — — н/к 0
— Густавсон Ханс Швеція — — — — н/к 0
всього 76(74) 47 48 37 38 53(51)

АБСОЛЮТНИЙ ЗАЛІК
ДРУГІ ВОДІЇ
\
місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Афтаназів Адріан Київ 100 100 100 100 100 500
2 Несвіт Кирило Дніпродзержинськ — 75 92 92 92 351
3 Кравцова Тетяна Донецьк 67 45 60 60 71 303
4 Резник Дмитро Одеса 92 85 75 — — 252
5 Горбік Олександр Київ сх 92 85 63 сх 240
6 Леонов Євген Київ сх 71 сх 85 80 236
7 Коваль Сергій Київ 60 53 45 сх 53 211
8 Мішин Іван Одеса 42 50 56 сх 60 208
9 Артьомов Віктор Одеса 63 67 53 — сх 183
10 Романов Микола Київ 85 — 80 — — 165
11 Чернега Вадим Дніпропетровськ — — сх 75 67 142
12 Чижик Ігор Одеса сх 48 42 50 сх 140
13 Варварюк Костянтин Дебальцево сх 35 сх 53 48 136
14 Товба Андрій Київ 15 40 37 42 сх 134
15 Лавренко Маргарита Одеса сх 19 30 37 42 128
16 Леонова Олена Київ — 56 67 — — 123
17 Д’ячук Андрій Ялта 32 сх 40 — 50 122
18 Аксьонов Денис Харків 71 сх — 48 сх 119
19 Герман Іван Київ 45 — 71 — — 116
20 Запорожець Сергій Одеса сх 60 сх 45 сх 105
21 Донской Олександр Київ сх 63 35 сх сх 98
22 Кравчук Григорій Одеса — 37 — 56 сх 93
23 Кузьмінов Юрій Львів сх 26 — сх 63 89
24 Яровенко Дмитро Київ — — — — 85 85
25 Франчук Яніна Київ 50 32 — — — 82
26 Олісаєв Ігор Одеса — — 24 30 26 80
27 Скочик Олександр Київ — сх — 80 сх 80
28 Федоренко Дмитро Одеса — 80 сх сх — 80
29 Ягольницький Олександр Одеса 80 — — — — 80
30 Коцегубова Ольга Севастополь — — — сх 75 75
31 Александрова Оксана Київ 75 — — — — 75
32 Донской Борис Київ сх сх 32 40 — 72
33 Ніколаєв Андрій Одеса — — — 71 сх 71
34 Щербаков Володимир Одеса сх сх сх 35 35 70
35 Колесніков Владислав Маріуполь — — — 67 — 67
36 Козлов Ігор Київ 37 30 — сх сх 67
37 Соустова Аліна Алупка 17 17 зн — 30 64
38 Бойко Дмитро Таганрог — сх 63 — сх 63
39 Шагін Олександр Сімферополь — — — — 56 56
40 Даценко Олександр Одеса 56 — — — — 56
41 Макаров Олексій Одеса 14 42 — — сх 56
42 Трубін Сергій Одеса 53 — — — — 53
43 Гущин Віктор Київ 26 сх 26 сх сх 52
44 Мунтян Сергій Одеса — сх 50 — — 50
45 Бєльський Олег Одеса — 12 21 — 15 48
46 Пуріс Михайло Одеса — — 48 — — 48
47 Панасенко Юрій Харків 48 сх — — сх 48
48 Небесний Андрій Кам’янець-Подільський — — — сх 45 45
49 Гребенюк Юрій Одеса 30 15 — — — 45
50 Римчук Володимир Київ 12 — сх 32 сх 44
51 Пищик Дмитро Київ сх 21 — сх 21 42
52 Биков Віктор Одеса сх 24 — сх 17 41
53 Вільчинський Олександр Харків сх сх сх — 40 40
54 Пригодська Ірина Одеса 40 сх — — — 40
55 Шило Олександр Сімферополь — — — — 37 37
56 Островський Олександр Донецьк 35 — — сх — 35
57 Шевченко Андрій Київ 24 10 сх сх — 34
58 Чабан Тетяна Київ — — — — 32 32
59 Лучінський Олександр Київ — — — — 28 28
60 Мартиненко Олександр Дніпродзержинськ — — 28 — — 28
61 Лузан Євген Київ — 28 — — — 28
62 Казначєєва Надія Львів 28 сх — сх — 28
63 Хорольский Артем Київ — — — — 24 24
64 Кудрявцев Олександр Одеса 21 сх — — — 21
65 Боровий Андрій Харків — — — — 19 19
66 Мишкевич Ян Одеса 19 — — — — 19
67 Дишкант Сергій Київ — 14 — — — 14
68 Комарова Анастасія Одеса 10 — — — — 10
— Бєкєньов Володимир Івано-Франківськ — — — сх — 0
— Верич Віктор Київ сх сх — — — 0
— Давиденко Олексій Маріуполь сх — сх — — 0
— Дімов Андрій Дніпропетровськ — — — — сх 0
— Зюзін Олександр Київ — — — — сх 0
— Івко Анатолій Ірпінь сх сх — — — 0
— Лєпьоха Антон Севастополь — — — — сх 0
— Мартинюк Максим Чернівці — — — сх — 0
— Міщенко Євген Дніпропетровськ — сх — — — 0
— Одинець Сергій Київ — — — — сх 0
— Панченко Валерій Ялта — — — — сх 0
— Секретенко Олександр Одеса — — — сх — 0
— Стойчев В’ячеслав Донецьк — сх сх — — 0
— Тушканова Інеса Київ — сх — — — 0
— Янковський Андрій Київ — — — — сх 0
— Халфон Ейтан Стамбул н/к н/к н/к 0
— Затушевський Олексій Росія — — — н/к н/к 0
Цвєтков Максим Росія — — — — н/к 0 0
Серейка Йонас Латвія — — — — н/к 0
— Густавсон Бйорн Швеція — — — — н/к 0

всього 88 (83) 47(46) 48 37(36) 38(37) 54(49)

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС N4
ПЕРШІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Салюк Олександр Київ 90 100 100 100 100 490
2 Яновський Олексій Одеса 72 71 47 60 сх 250
3 Шаповалов Юрій Кременчук — — 82 83 83 248
4 Фельдман Олександр Дніпропетровськ сх 83 69 27 сх 179
5 Горбань Валерій Київ сх 42 сх 71 50 163
6 Мазур Степан Івано-Франківськ 57 сх 57 сх 42 156
7 Кузьменко Антон Харків 17 сх сх 34 71 122
8 Решетілов Олександр Дніпропетровськ 35 сх сх 50 34 119
9 Бойченко Іван Одеса 46 60 сх сх — 106
10 Чаповський Ігор Одеса 25 сх 38 42 сх 105
11 Кікірєшко Олексій Київ — 34 30 — — 64
12 Петренко Володимир Київ — — — — 60 60
13 Трутнев Вадим Ужгород — 50 — сх — 50
14 Тушканова Інеса Київ — — — — 27 27
15 Пушкар Віталій Одеса — 27 — сх — 27
— Протасов Юрій Київ — — — — сх 0

всього 16 9 12 11 12 12

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС N4
ДРУГІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Афтаназів Адріан Київ 80 100 100 100 100 480
2 Несвіт Кирило Дніпродзержинськ — 50 81 83 81 295
3 Горбік Олександр Київ сх 83 66 27 сх 176
4 Резник Дмитро Одеса 62 71 43 — — 176
5 Леонов Євген Київ сх 42 сх 71 54 167
6 Романов Микола Київ 48 — 54 — — 102
7 Чернега Вадим Дніпропетровськ — — сх 50 34 84
8 Яровенко Дмитро Київ — — — — 66 66
9 Скочик Олександр Київ — сх — 60 сх 60
10 Федоренко Дмитро Одеса — 60 сх сх — 60
11 Леонова Олена Київ — 34 25 — — 59
12 Герман Іван Київ 17 — 34 — — 51
13 Коцегубова Ольга Севастополь — — — сх 43 43
14 Ніколаєв Андрій Одеса — — — 42 сх 42
15 Ягольницький Олександр Одеса 37 — — — — 37
16 Колесніков Владислав Маріуполь — — — 34 — 34
17 Мішин Іван Одеса — 27 — сх — 27
18 Александрова Оксана Київ 27 — — — — 27
19 Чабан Тетяна Київ — — — — 25 25
— Міщенко Євген Дніпропетровськ — сх — — — 0
— Мунтян Сергій Одеса — сх — — — 0
— Островський Олександр Дніпропетровськ — — — сх — 0
— Тушканова Інеса Київ — сх — — — 0
— Халфон Ейтан Стамбул н/к н/к н/к 0
— Цвєтков Максим Росія — — — — н/к 0 0

всього 23 (22) 9 (8) 12 11(10) 12 12 (10)

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС N3 (Чемпіонат не відбувся)
ПЕРШІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Фаюк Сергій Одеса 50 50 34 134
2 Лукомський Сергій Одеса сх 34 50 84
3 Чекан Сергій Київ 34 21 сх 55
4 Анісімов Михайло Донецьк 21 сх — 21
5 Штанько Олексій Київ сх 10 сх 10
— Горецький Василь Чернівці — — сх 0

всього 6 5 5 0 5 0

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС N3 (Чемпіонат не відбувся)
ДРУГІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Артьомов Віктор Одеса 50 50 — 100
2 Козлов Ігор Київ 34 21 нв/сх 55
3 Чижик Ігор Одеса сх 34 нв/1 34
4 Островський Олександр Донецьк 21 — — 21
5 Кузьмінов Юрій Львів сх 10 нв/сх 10
— Мартинюк Максим Чернівці — — нв/сх 0
— Стойчев В’ячеслав Донецьк — сх — 0
— Затушевський Олексій Росія — — — н/к 0

всього 8 (7) 5 5 0 5 (4) 0

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС А7
ПЕРШІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Кочмар Юрій Одеса 50 30 43 81 204
2 Панов Олексій Алупка — — — 100 100
3 Яковенко Юрій Київ сх 60 19 сх 79
4 Роткевич Дмитро Одеса 34 43 сх сх 77
5 Пуріс Михайло Одеса — 19 — 54 73
6 Гонтовий Павло Київ — — — 66 66
7 Фаюк Сергій Одеса — — 60 сх 60
8 Лукомський Сергій Одеса — — 30 сх 30
9 Гав’юк Василь Вижниця 21 — — — 21
10 Печеник Володимир Київ сх сх 10 сх 10
— Стрельніков Володимир Вижниця — сх — — 0
— Чекан Сергій Київ — — — сх 0

всього 12 5 6 6 0 10

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС А7
ДРУГІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Коваль Сергій Київ 50 30 43 81 204
2 Шагін Олександр Сімферополь — — — 100 100
3 Донской Олександр Київ сх 60 19 сх 79
4 Биков Віктор Одеса — 19 — 54 73
5 Варварюк Костянтин Дебальцево — — — 66 66
6 Артьомов Віктор Одеса — — 60 сх 60
7 Запорожець Сергій Одеса — 43 сх сх 43
8 Даценко Олександр Одеса 34 — — — 34
9 Чижик Ігор Одеса — — 30 сх 30
10 Казначєєва Надія Львів 21 сх — — 21
11 Донской Борис Київ сх сх 10 — 10
— Козлов Ігор Київ — — — сх 0
— Янковський Андрій Київ — — — сх 0

всього 13 5 6 6 0 10

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС А6 (Чемпіонат не відбувся)
ПЕРШІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
— Кочмар Юрій Одеса нв/сх 0
— Печеник Володимир Київ нв/2 0
— Роткевич Дмитро Одеса нв/1 0
— Яковенко Юрій Київ нв/сх 0

всього 4 0 0 0 4 0

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС А6 (Чемпіонат не відбувся)
ДРУГІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
— Донской Борис Київ нв/2 0
— Донской Олександр Київ нв/сх 0
— Запорожець Сергій Одеса нв/1 0
— Коваль Сергій Київ нв/сх 0

всього 4 0 0 0 4 0

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС У12 (Чемпіонат не відбувся)
ПЕРШІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Пушкар Віталій Одеса нв/2 — 34 50 84
2 Бен’ямінов Дмитро Таганрог — нв/сх 50 сх 50
3 Кравченко Тарас Харків нв/сх нв/сх сх 34 34
4 Коробєйніков Сергій Одеса — — 21 сх 21
5 Тодос’єв Сергій Одеса — — 10 — 10
— Лісовенко Геннадій Севастополь — — — сх 0
— Никитюк Микола Одеса нв/1 — — — 0
— Вачунас Арунас Латвія — — — н/к 0

всього 8 (7) 3 2 5 0 6 (5)

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС У12 (Чемпіонат не відбувся)
ДРУГІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Мішин Іван Одеса нв/2 — 34 50 84
2 Бойко Дмитро Таганрог — нв/сх 50 сх 50
3 Вільчинський Олександр Харків нв/сх нв/сх сх 34 34
4 Мунтян Сергій Одеса — — 21 — 21
5 Пуріс Михайло Одеса — — 10 — 10
— Зюзін Олександр Київ — — — сх 0
— Лєпьоха Антон Севастополь — — — сх 0
— Трубін Сергій Одеса нв/1 — — — 0
— Серейка Йонас Латвия — — — н/к 0

всього 9 (8) 3 2 5 0 6 (5)

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС У11
ПЕРШІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Тодос’єв Сергій Одеса — 50 50 сх 100
2 Яцюк Олексій Харків 60 сх 34 сх 94
3 Чмих Микола Харків — — — 80 80
4 Форощук Андрій Сімферополь — — — 62 62
5 Овчінніков Дмитро Харків — — — 48 48
6 Ніколаєнко Дмитро Харків 43 сх — сх 43
7 Цисар Ігор Одеса 30 сх сх — 30
8 Пінчук В’ячеслав Одеса 19 — — — 19
— Вартанян Валерій Дніпропетровськ — — — сх 0
— Василенко Мирослав Ужгород — — сх — 0
— Єрохін Вадим Київ — — — сх 0
— Маньківський Олександр Київ сх сх — — 0
— Пуріс Михайло Одеса сх — сх — 0

всього 13 6 5 0 5 8

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС У11
ДРУГІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Кравчук Григорій Одеса — 50 50 сх 100
2 Аксьонов Денис Харків 60 сх 34 сх 94
3 Кузьмінов Юрій Львів — — — 80 80
4 Шило Олександр Сімферополь — — — 62 62
5 Боровий Андрій Харків — — — 48 48
6 Панасенко Юрій Харків 43 сх — сх 43
7 Кудрявцев Олександр Одеса 30 сх — — 30
8 Мишкевич Ян Одеса 19 — — — 19
— Биков Віктор Одеса сх — сх — 0
— Дімов Андрій Дніпропетровськ — — — сх 0
— Івко Анатолій Ірпінь сх сх — — 0
— Казначеєва Надія Львів — — сх — 0
— Одинець Сергій Київ — — — сх 0
— Секретенко Олександр Одеса — — сх — 0

всього 14 6 5 0 5 8

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС У10
ПЕРШІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Соболєв Микола Дружківка 100 100 90 60 80 430
2 Шабунін Ігор Одеса 42 69 57 30 сх 198
3 Черкасов Олег Ялта 60 сх 72 — 62 194
4 Скок Сергій Київ 83 47 — — — 130
5 Тарасенко Роман Одеса 34 82 — — сх 116
6 Гонтовий Павло Київ сх 57 сх 43 — 100
7 Остапченко Іван Київ 50 сх 35 сх сх 85
8 Шведченко Дмитро Одеса 71 сх — — — 71
9 Тананевич Дмитро Одеса сх сх сх 19 48 67
10 Шаповал Олег Дніпродзержинськ — — 46 — — 46
11 Іванов Георгій Київ — 38 — — — 38
12 Малов Павло Черкаси — — — — 37 37
— Анісімов Михайло Донецьк — — сх — — 0
— Жидко Олександр Ялта — — — — сх 0
— Кадученко Ярослав Київ сх — — — — 0
— Лепьохін Юрій Івано-Франківськ — — — сх — 0
— Мельник Андрій Київ сх сх — — — 0
— Уколов Олександр Маріуполь сх — сх — — 0

всього 18 12 11 9 6 8

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС У10
ДРУГІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Кравцова Тетяна Донецьк 100 100 90 60 80 430
2 Товба Андрій Київ 42 69 57 30 сх 198
3 Д’ячук Андрій Ялта 60 сх 72 — 62 194
4 Франчук Яніна Київ 83 47 — — — 130
5 Макаров Олексій Одеса 34 82 — — сх 116
6 Варварюк Костянтин Дебальцево сх 57 сх 43 — 100
7 Гущин Віктор Київ 50 сх 35 сх сх 85
8 Пригодська Ірина Одеса 71 сх — — — 71
9 Щербаков Володимир Одеса сх сх сх 19 48 67
10 Мартиненко Олександр Дніпродзержинськ — — 46 — — 46
11 Дишкант Сергій Київ — 38 — — — 38
12 Хорольский Артем Київ — — — — 37 37
— Бєкєньов Володимир Івано-Франківськ — — — сх — 0
— Верич Віктор Київ сх сх — — — 0
— Давиденко Олексій Маріуполь сх — сх — — 0
— Панченко Валерій Ялта — — — — сх 0
— Пищик Дмитро Київ сх — — — — 0
— Стойчев В’ячеслав Донецьк — — сх — — 0

всього 18 12 11 9 6 8

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС У9
ПЕРШІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Романов Володимир Одеса сх 39 60 60 62 221
2 Волошин Володимир Одеса 70 18 43 30 27 188
3 Креденцер Андрій Київ 28 70 сх 43 сх 141
4 Соустова Лада Алупка 39 28 зн — 48 115
5 Чорней Михайло Вижниця — — — сх 80 80
6 Кадученко Ярослав Київ — 53 — сх 17 70
7 Салюк Максим Київ 53 1 сх сх — 54
8 Бєльський Костянтин Одеса — 9 30 — 9 48
9 Тімохін Євген Запоріжжя — — — — 37 37
10 Кравчук Григорій Одеса 18 — — — — 18
— Бєльський Олег Одеса сх — — — — 0
— Густавсон Ханс Швеція — — — — н/к 0

всього 12 (11) 7 7 6 6 9 (8)

СПОРТИВНІ АВТОМОБІЛІ КЛАС У9
ДРУГІ ВОДІЇ

місце Прізвище, імя водія місто Набрані очки в етапах Сума
1 Лавренко Маргарита Одеса сх 39 60 60 62 221
2 Соустова Аліна Алупка 39 28 зн — 48 115
3 Олісаєв Ігор Одеса — — 43 30 27 100
4 Гребенюк Юрій Одеса 70 18 — — — 88
5 Небесний Андрій Кам’янець-Подільський — — — сх 80 80
6 Римчук Володимир Київ 28 — сх 43 сх 71
7 Пищик Дмитро Київ — 53 — сх 17 70
8 Лузан Євген Київ — 70 — — — 70
9 Шевченко Андрій Київ 53 1 сх сх — 54
10 Бєльський Олег Одеса — 9 30 — 9 48
11 Лучінський Олександр Київ — — — — 37 37
12 Комарова Анастасія Одеса 18 — — — — 18
— Запорожець Сергій Одеса сх — — — — 0
— Густавсон Бйорн Швеція — — — — н/к 0

всього 14 (13) 7 7 6 6 9 (8)

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

місце Назва команди місто Набрані очки в етапах Сума
1 Mentos Ascania-Racing Київ 90 142 130 171 150 683
2 Elita sport Дніпропетровськ 135 183 159 110 34 621
3 Взльотка Ралі Тім Одеса 122 121 107 110 0 460
4 Черномор Rally Team Алупка — — — — 146 146
5 Єврокар Спорт Київ — — — — 66 66

Comments are closed.